Salinas Premium Resort
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | 24-timers service 24-timers Reception |
| Indtjekning/Udtjekning Hurtig ind-/ udtjekning | Swimmingpool Endeløs pool | Privat strand Adgang til strand |
| Fitness/Motionscenter Fitnesscenter | Aktiviteter Vandland Vandrutsjebaner Tennisbane Billard-/ poolborde Bordtennis | Spa og afslapning Spa & Wellness center Damprum |
Salinas Premium Resort Salinópolis ligger 5 km fra Condominio Cabanas beach, hvor der er et privat strandområde og 24 timers security.
Maçarico Strand er mindre end 2 km væk. Det tager 5 minutter til fods for at komme til Salinópoliss bycentrum.
Nogle enheder har sø udsigt.
Gæsterne kan nyde et måltid på en pizzarestaurant ved selve stedet. Empadas De Salinas og Marcos Burg's ligger 400 meter fra feriested.
- Lokale seværdigheder
- Farol Velho Strand2,6 km
- Maçarico Waterfront2,1 km
- Condominio Cabanas beach5 km
- Farol Velho Beach4,4 km
- Cuiarana Waterfront3,9 km
- Areiao Beach3,9 km
- Praia da Corvina3,7 km
- Maçarico Strand2,6 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- 24-timers Reception
- Privat ind-/ udtjekning
- Hurtig ind-/ udtjekning
- Kæledyr tilladt
- Handicapværelser/ faciliteter
- Adgang til kørestol
- 24 timers vagtservice
- Privat strand
- Elevator
- Barber shop
- Røgdetektorer
- Brandslukkere
Måltider og drinks
- Restaurant
- Snackbar ved poolen
- Snackbar
Aktiviteter og afslapning
- Endeløs pool
- Adgang til strand
- Strandparasoller
- Solseng
- Vandland
- Livende underholdning
- Have
- Spa & Wellness center
- Sauna
- Damprum
- Fitnesscenter
- Tennisbane
- Bowling
- Billard-/ poolborde
- Bordtennis
- Pool med udsigt
- Lavvandede ende
Services
- Room Service
- Husholdning
- Butikker/Handelsservices
- Velkomstdrink
På værelset
- Klimaanlæg
- Patio
- Havemøbler
- Spisebord
- Fladskærms TV
- Kravlegårde
- Børnebuffet
- Brætspil
- Vandrutsjebaner
- Legeområde til børn
- Legetøj
- Børneklub
- Spillerum
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra et Salinas Premium Resort?
Det vil tage dig en 5 minutters gang at komme til byens centrum fra et Salinas Premium Resort. - 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i Salinas Premium Resort?
Du kan parkere dit køretøj på Salinas Premium Resort ved en parkeringsplads. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i det Salinas Premium Resort?
Kunder bør tjekke ud fra det Salinas Premium Resort ved 11:00. - ❓
Tilbyder Salinas Premium Resort indkvartering til handicappede?
Ja, denne Salinas Premium Resort har værelser med handicapfaciliteter og kørestols adgang. For specifikke forespørgsler anbefaler vi, at du ringer i forvejen for at bekræfte. - ❓
Hvilken slags swimmingpool tilbyder hotellet?
Der er en swimmingpool på hotellet.